Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Zapraszamy na Technology Days: miejsce spotkań najlepszych specjalistów z branży automatyki przemysłowej

Konferencja organizowana przez Phoenix Contact, na której co roku spotykają się pasjonaci nowoczesnych rozwiązań, aby porozmawiać i wymienić doświadczenia dziedzinie automatyki przemysłowej.

16.04.2019

Phoenix_Contact_Logo

Zapraszamy na Technology Days: miejsce spotkań najlepszych specjalistów z branży automatyki przemysłowej

Konferencja organizowana przez Phoenix Contact, na której co roku spotykają się pasjonaci nowoczesnych rozwiązań, aby porozmawiać i wymienić doświadczenia dziedzinie automatyki przemysłowej.

Więcej na: www.phoenixcontact.pl/technologydays

Każdy specjalista od IT, czy też inżynier utrzymania ruchu wie, jak ważne jest bezpieczeństwo cybernetyczne sieci przemysłowych. W dobie Industry 4.0 sieci przemysłowe przesyłają niezliczoną ilość danych, które nie tylko służą kontroli sterowanych procesów, ale też pomagają w serwisowaniu maszyn, monitorują środowisko, w którym pracuje dana aplikacja, czy też pozwalają na komunikowanie się ze światem zewnętrznym.

Porozmawiamy o tym jak zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa w oparciu o urządzenia z rodziny mGuard (routing, zdalna komunikacja VPN, praca w chmurze, CIFS Integrity Monitoring).

Przedstawimy najważniejsze standardy komunikacji przemysłowej, w tym Trusted Wireless - system pozwalający na przesyłanie dowolnych sygnałów na odległości nawet 30 km. Uczestnicy poznają zasady prawidłowego doboru technologii, projektowania instalacji radiowych oraz diagnostyki.

Skoro rozwiązania przyszłości i trendy, to nie mogło zabraknąć nowej platformy programistycznej - PLCnext Technology umożliwiającej m.in. jednoczesną pracę wielu programistów, a także programowanie sterowników PLC w językach wysokiego poziomu.

Uczestników tradycyjnie zapraszamy na cześć warsztatową, gdzie poznane rozwiązania i technologie będą sprawdzać w praktyce.W tym roku spotkamy się w 4. dużych miastach:

15-16 maja 2019 we Wrocławiu

Temat przewodni: cyberbezpieczeństwo

Gościem specjalnym będzie Mario Burdenski, który na codzień pracuje w Phoenix Contact Cybersecurity w Berlinie. Przedstawi on rozwiązania pozwalające:

  • chronić sieci przed atakami,
  • zdalnie serwisować maszyny produkcyjne,
  • tworzyć połączenia VPN,
  • bezpiecznie przesyłać i przechowywać dane w chmurze.

Zapisz się: https://phoe.co/technology_days_wroclaw

5-6 czerwca 2019 w Gdańsku

Temat przewodni: sterowniki PLC - dobór, diagnostyka i programowanie

Pierwszego dnia przedstawimy najważniejsze zagadnienia i standardy komunikacji przemysłowej, a drugiego dnia uczestników czekają warsztaty praktyczne z obszaru kontroli i sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC

Zapisz się https://phoe.co/technology_days_gdansk

24-25 września 2019 w Poznaniu

13-14 listopada 2019 w Katowicach

Szczegółowe informacje na: www.phoenixcontact.pl/technologydays


Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini