Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

PWR Racing Team czterokrotnie wbiega na scenę

28.08.2017

PWR Racing Team zakończył trwający 341 dni projekt bolidu RT08. Tego lata zespół politechniki wrocławskiej spełnił swoje marzenia i czterokrotnie wbiegł na scenę. Godziny pracy przełożyły się na 8 miejsce w rankingu światowym zawodów Formula Student, wśród 540 zespołów z silnikiem spalinowym.

 

PWR Racing Team również jako pierwszy polski zespół zatryumfował również w klasyfikacji generalnej zawodów Formula SAE Italy. Zespół wykonał 100% zakładanego planu na ten bieżący sezon. Zgodnie z deklaracjami wiemy że trwają już przygotowania do kolejnego sezonu.

 

Firma ELTRON jest sponsorem PWR Racing Team i serdecznie gratuluje zdobytych osiągnięć i dziękuje za wyrazy wdzięczności wystosowane do naszej firmy.

 

Z tego co się dowiedzieliśmy zespół wybrał nowych liderów wśród całego zespołu, ludzi pełnych pasji i po raz kolejny poprowadzą zespół do zwycięstwa.

 

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z zawodów, w których PWR Racing Team brał udział. Więcej zdjęć jest do obejrzenia na social mediach zespołu: Facebooku i Instagramie.

 

Czekamy na kolejne sukcesy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 

 


Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini