Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO


Złoty płatnik

Panie psorze, czy z nami leci fachowiec? - Polski łazik na Marsie

18.05.2017

Panie psorze, czemu nie działa?

Nadszedł ten moment, ze sprzed komputera we własnym pokoju przenosimy się do warsztatu. Gdzieś pomiędzy śrubkami, narzędziami i miernikami stoją nasze kawy. Na co dzień studiujemy i pracujemy, więc większość pracy odbywa się wieczorami. Jednak w takim towarzystwie nawet noc w warsztacie jest świetną przygodą.

 

Panie psorze, czy z nami leci fachowiec? - Polski łazik na Marsie

 

Nasz łazik, nad którym pracowaliśmy od października, właśnie nabiera ostatecznej formy. Trzeba przyznać, że prezentuje się imponująco! Jesteśmy z siebie dumni, ale to nie koniec naszej pracy. Przed nami jeszcze wiele rzeczy do dopracowania. Mechanicy rozpoczęli testy modułów - wiertła i manipulatora. Nie mogło obyć się bez niespodzianek, ale na szczęście drobne poprawki wystarczyły, aby wszystko znów świetnie działało. Najwięcej pracy mają teraz elektronicy i programiści. Pierwsze testy pokazują, które elementy musimy poprawić. No ale nie ma się czym martwić, do zawodów mamy jeszcze sporo czasu! Przed nami najlepsza część naszej pracy - implementacja wypracowanych pomysłów. Możemy na prawdziwym łaziku sprawdzić, co wyszło z naszej kilkumiesięcznej pracy. W naszej ekipie są najlepsi ludzie, dla których nie ma problemów nie do rozwiązania, więc etap testów idzie nam całkiem sprawnie. Oby tak dalej!

 

Czy z nami leci fachowiec

Łazik jeździ! Do pracy wkracza ekipa PRowa. W ciągu jednego miesiąca powstaje rekordowa ilość materiałów o nas. Pojawiamy się w telewizji, powstają o nas artykuły, nagrywamy też 4 filmy o naszym kole i projekcie! Zgłaszamy się do studenckich konkursów - w końcu nasza konstrukcja jest najlepsza, wszyscy musza to zobaczyć! Nie nudzimy się. W czasie, gdy część zespołu planuje już wylot do USA, druga część szykuje prezentacje na dwie konferencje, w których będą uczestniczyć w tym samym czasie. Tyle się dzieje, że zaczynamy się gubić, ale spokojnie - wszystko pod kontrolą!

 

Panie psorze, czy z nami leci fachowiec? - Polski łazik na Marsie

 

Trwają głosowania w dwóch konkursach, w których możemy wygrać fundusze na nasze projekty. Każdy z Was może wspomóc inżynierię kosmiczną w Polsce, oddając do 20 maja na nas głos.

 


 

 

 


Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini