Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

elPLC

Firma „elPLC” Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 10 lat. Obecnie zajmuje się obszarem mechatroniki, rozumianej jako połączenie inżynierii mechanicznej i materiałowej (wytwarzanie elementów mechanicznych, produkcja maszyn i stanowisk montażowych), elektrycznej, komputerowej oraz automatyki i robotyki. Obecnie, nasze linie i maszyny pracują w wielu krajach na świecie, takich jak Słowacja, Bułgaria, Francja, Hiszpania, Rosja, Meksyk, Chiny oraz Indie. Dostarczamy specjalistyczne maszyny, kompletne linie montażowe i stanowiska zrobotyzowane dla branży motoryzacyjnej (głównie produkcja części samochodowych), agd, maszynowej i elektrotechnicznej, takie jak stacje montażowe automatyczne, półautomatyczne i ręczne, testery, zgrzewarki, zaciskarki, szczotkarki, nitownice, stacje nanoszenia uszczelniaczy. Specjalizujemy się w budowie testerów szczelności opartych na aparatach pomiarowych ATEQ. Wykorzystywane są one między innymi przy produkcji chłodnic, różnego rodzaju zbiorniczków, obudów narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Wiele z naszych realizacji to rozwiązania prototypowe skrojone pod konkretną technologię.

 

Dostarczamy specjalistyczne maszyny, kompletne linie montażowe i stanowiska zrobotyzowane dla branży motoryzacyjnej (głównie produkcja części samochodowych), agd, maszynowej i elektrotechnicznej, takie jak stacje montażowe automatyczne, półautomatyczne i ręczne, testery, zgrzewarki, zaciskarki, szczotkarki, nitownice, stacje nanoszenia uszczelniaczy. Specjalizujemy się w budowie testerów szczelności opartych na aparatach pomiarowych ATEQ. Wykorzystywane są one między innymi przy produkcji chłodnic, różnego rodzaju zbiorniczków, obudów narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Wiele z naszych realizacji to rozwiązania prototypowe skrojone pod konkretną technologię.

 

Chociaż budujemy maszyny i systemy sterowania głównie w branżach wymienionych powyżej, to mamy na swoim koncie realizacje w przemyśle chemicznym, cementowym, farmaceutycznym i pozostajemy otwarci na realizacje projektów w każdej dziedzinie przemysłu. Wykorzystujemy w naszej pracy produkty PLC/PAC, HMI, SCADA, itp. uznanych dostawców.

 

Realizujemy kompletne linie montażowe i technologiczne. Nasza praca w tym zakresie obejmuje projektowanie i budowę linii od podstaw, modernizację istniejących linii, modernizację fragmentów linii, rozbudowę itp. Na liniach mogą znajdować się stanowiska takie jak: testery wysokociśnieniowe, stanowiska zaciskania hydropneumatycznego, stacje smarujące, stacje testujące parametry fizyczne, stacje znakowania, systemy traceability (pastylki RFID, znaczniki), itp.

 

W budowanych przez nas maszynach i urządzeniach korzystamy z różnych aspektów systemów wizyjnych takich jak rozpoznawanie kształtu czy koloru, rozpoznawanie znaków alfanumerycznych, wykrywanie ruchu, testowanie gabarytów. Mamy ogromne doświadczenie w integracji takich systemów z układami sterowania i sterownikami PLC.

 

Opracowujemy oprogramowanie i aplikacje w zakresie systemów pomiarowych (m.in. z zastosowaniem National Instruments LabVIEW, NI Measurement Studio), testów funkcjonalnych, znakowania i drukowania etykiet, traceability, monitoringu, wizualizacji i akwizycji danych.

 

Możemy poszczycić się rozwiązaniami informatycznymi dopracowanymi przez lata prób i praktycznych weryfikacji: ETYKIETA SYSTEM (zarządzanie znakowaniem, wydrukiem etykiet), ATEQMonitor (monitoring aparatów ATEQ), NetWAGA (zautomatyzowane naważanie).

 

Aktualizowany przegląd naszych realizacji wraz ze zdjęciami znajduje się na stronie www.elplc.pl.

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini