Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

AS Technika

Zajmujemy się profesjonalnym montażem szaf sterowniczych w wykonaniu wieloseryjnym OEM oraz na zlecenie indywidualnych klientów w kilku branżach.Szybko, solidnie i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomocy w wykonaniu szaf sterowniczych w oparciu o powierzone projekty lub o opisane założenia Państwa aplikacji - przygotowujemy projekt. Nasz automatyk posiada wieloletnie doświadczenie w branży automatyki dźwigowej, suwnice, automatyki chłodniczej, automatyki wentylacji i HVAC - projektowe i praktyczne.

Obecnie nasza produkcja to około 40 szaf sterowniczych miesięcznie w obudowach metalowych dla branży dźwigowej, chłodniczej, automatyki HVAC nie wliczając rozdzielnic z tworzywa. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi monterami z wieloletnim doświadczeniem. Szafy budujemy na komponentach wg życzenia klientów, standardem są: zabezpieczenia Schneider, styczniki i wyłączniki LG/LS, Relpol. Finder, złączki Phoenix Contact, przewody Helukabel, obudowy: Schneider, Rittal, ETA, ILLCA. Szafę możemy również wykonać na komponentach wskazanych przez Państwa, na powierzonych sterownikach lub innym osprzęcie - wszystko jest do ustalenia.

Proponujemy gotowe rozwiązania automatyki dla:

  • chillerów
  • agregatów skraplających
  • zespołów sprężarkowych
  • automatyka wentylacji i klimatyzacji, systemy BMS
  • automatyka dźwigowa, suwnice - wieloletnie doświadczenie
  • systemów napędowych
  • automatyki pompowej

Jeżeli zdecydują się jednak Państwo na samodzielną prefabrykację szaf sterowniczych polecamy również kontakt z naszym działem handlowym.Z przyjemnością przygotujemy ofertę na komponenty elektryczne i automatyki. Gwarantujemy obniżenie kosztów zakupu niektórych komponentów. Oferta handlowa to w dużej mierze kompletacja dostaw dla producentów oraz producentów szaf sterowniczych. Naszymi klientami są również hurtownie.

 

 

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini