Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Certyfikaty

Certyfikat EQA Poland - ITA PL QMS 00301

Certyfikat Zgodności Zaświadcza się, że System Zarządzania Jakością w organizacji ELTRON z siedzibą: ul. Brodzka 10 B, 54-103 Wrocław jest zgodny z normą ISO 9001:2015. W zakresie: Dystrybucja komponentów i podzespołów w trzech liniach: automatyka, elektronika, elektrotechnika.

Autonics - Certificate of Distributorship

Informujemy że firma ELTRON jest autoryzowanym dystrybutorem ma terenie Polski firmy Autonics w zakresie sprzedaży wszystkich sensorów i kontrolerów.

Certyfikat Phoenix Contact

Informujemy że firma ELTRON jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Phoenix Contacts w zakresie sprzedaży produktów i rozwiązań.


Numer identyfikacyjny D-U-N-S

Niniejszym informujemy, że firma, ELTRON SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA została już zarejestrowana w bazie firmy Bisnode (współpracującej z firmą Dun&Bradstreet) pod numerem D-U-N-S®: 438304116.

 

Numer D-U-N-S jest światowym standardem rozpoznawanym, wykorzystywanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych, włącznie z rządem USA i Australii.


DCG 2015 - Eltron po raz czwarty laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

7 października 2015 r. o godzinie 18.00 w Sali Czerwonej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu przy Placu Wolności 1 Marszałek Cezary Przybylski, Wojewoda Tomasz Smolarz oraz prof. Piotr Wrzecioniarz z Kapituły DCG wręczyli Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze XXV edycji oraz Dolnośląskie Nagrody Gospodarcze.

 

Celem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych Dolnego Śląska wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu, w tworzenie rynku pracy oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności.


D&B Przejrzysta firma

Z wielką przyjemnością informujemy, iż firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami, nagrodziła naszą firmę Certyfikatem "Przejrzysta Firma".

 

Niniejsze wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Dany Certyfikat jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej.


Certyfikat Złoty Płatnik 2014, 2015 i 2016

Program Analiz Należności jest platformą do wymiany informacji na temat terminowości regulowania zobowiązań płatniczych. Unikalny Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index) pomaga wyłonić firmy, które są rzetelnymi i terminowymi płatnikami. Spośród badanych firm zaledwie co 20 udaje się zachować wysoki wskaźnik moralności płatniczej.

 

Nasza firma otrzymała pierwszy raz w 2014 roku prestiżowy certyfikat Złotego Płatnika wydany przez EULER HERMES. 

 

Co roku Program Analiz Należności EULER HERMES wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

 

Z przyjemnością informujemy że również w 2015 i 2016 roku byliśmy wzorowym płatnikiem co, kolejny raz zostało uhonorowane Certyfikatem Złotego Płatnika EULER HERMES.


Ochrona środowiska

Firma nasza podejmuje działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego, w którym żyjemy.Zapraszamy do pobrania naszego certyfikatu za rok 2014.

DCG 2009- Eltron po raz trzeci laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.DCG 2008 - Eltron po raz kolejny laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.


DCG 2007 - Firma Eltron uhonorowana Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym.


Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini