Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO


Złoty płatnik

Doradcy techniczno-handlowi

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z naszym doradcą techniczno-handlowym proszę wybrać region, w którym znajduje się Państwa firma.

REGION 9 Poznań

mgr inż. Karol Kubacki

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 662 063 833 
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Karol.Kubacki@eltron.pl

REGION 8 Łódź

Mariusz Domagała

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 609 091 790
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Domagala@eltron.pl

REGION 7 Katowice

mgr inż. Piotr Nowakowski

Doradca techniczno-handlowy

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

 

 

Artur Wiechoczek

Doradca techniczno-handlowy

Tel. kom.: +48 691 990 578
Email:Artur.Wiechoczek@eltron.pl

REGION 6 Kraków

mgr inż. Piotr Międlarz

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 728 809 064
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Miedlarz@eltron.pl

REGION 5 Rzeszów

Krzysztof Hanasiewicz

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 028 427
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Hanasiewicz@eltron.pl

REGION 4 Warszawa

mgr inż. Michał Cimochowski

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 028 428
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Michal.Cimochowski@eltron.pl

REGION 3 Gdańsk

Mariusz Wyrzykowski

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 331 298
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Wyrzykowski@eltron.pl

REGION 2 Szczecin

mgr inż. Krzysztof Wierzbicki

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 331 903
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Wierzbicki@eltron.pl

REGION 1 Wrocław

Jarosław Borowski

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. do biura:  +48 71 343 97 55
Infolinia pn-pt. 8.00-16.00

Tel. kom.:  +48 664 331 656
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Jaroslaw.Borowski@eltron.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini