Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Kontakt

W zależności od lokalizacji Państwa firmy prosimy kontaktować się z właściwym biurem naszej firmy. Klientów zagranicznych obsługuje każde biuro. Do Państwa dyspozycji pozostają także nasi doradcy techniczno-handlowi w regionach.

Biuro:

Centrala Wrocław

 

Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENTRALA WROCŁAW

CENTRALA WROCŁAW

ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 

Adres:

ul. Brodzka 10 B

54-103 Wrocław

 

Mapa dojazdowa

 

Napisz do nas

Zainwestowaliśmy w nowoczesną centralę telefoniczną. Każdy pracownik firmy  jest dostępny pod indywidualnym numerem.


Centrala

tel. +48 71 343 97 55

Zarząd

Prezes Zarządu
dr Frank Glasse
Tel.: +48 71 747 25 03
Tel.: +48 604 955 143
Faks: +48 71 344 11 41
E-mail: frank.glasse@eltron.pl
23422rfewsfczf436trxg.png
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. sprzedaży
Jakub Glasse
Tel.: +48 71 747 25 06
Tel.: +48 602 151 636
Faks: +48 71 344 11 41
E-mail: jakub.glasse@eltron.pl
dsa3214234dADsa.png

Sekretariat

Asystent Zarządu
mgr Dorota Bratkowska
Tel.: +48 71 747 25 02
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 344 11 41
E-mail: dorota.bratkowska@eltron.pl
DSC_5444.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
mgr Joanna Cychowska
Tel.: +48 71 747 25 12
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: joanna.cychowska@eltron.pl
joanna.cychowska2.jpeg

Product Management

Product Manager ds. systemów wizyjnych COGNEX
mgr inż. Sylwester Chomiak
Tel.: +48 71 747 25 71
Tel.: +48 606 492 151
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: sylwester.chomiak@eltron.pl
sylwester-chomiak.jpg
Product Manager ds. czytników kodów Cognex
Marcin Herudziński
Tel.: +48 71 747 25 72
Tel.: +48 608 412 612
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: marcin.herudzinski@eltron.pl
heru_head_01.png
Product Manager ds. obudów przemysłowych i energoelektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
E-mail: maciej.kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej_01.png
Product Manager ds. oświetlenia przemysłowego WALDMANN
Marcin Mager
Tel.: +48 71 747 25 67
Tel.: +48 664 332 040
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: marcin.mager@eltron.pl
wedwsa324r234rewdsa4er234e3qdaw.png
Product Manager ds. produktów Bezpieczeństwa Maszynowego
mgr inż. Karol Węgiełek
Tel.: +48 717 47 25 66
Tel.: +48 664 332 022
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: karol.wegielek@eltron.pl
Karol-Wegielek3_01.png
Product Manager ds. produktów ELEKTRA, FLUKE, KNICK
mgr inż. Grzegorz Mikołajczyk
Tel.: +48 717 47 25 46
Tel.: +48 664 332 102
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: grzegorz.mikolajczyk@eltron.pl
Grzegorz-Mikolajczyk.jpg
Product Manager ds. produktów DATALOGIC
mgr inż. Piotr Baluta
Tel.: +48 71 747 25 69
Tel.: +48 664 331 669
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: piotr.baluta@eltron.pl
Piotr-Baluta.jpg
Product Manager ds. produktów CARLO GAVAZZI
inż. Tomasz Machowski
Tel.: +48 71 747 25 45
Tel.: +48 664 331 126
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: tomasz.machowski@eltron.pl
Tomasz-Machowski.jpg
Product Manager ds. produktów PHOENIX CONTACT
mgr inż. Paweł Marszałek
Tel.: +48 71 747 25 44
Tel.: +48 664 331 419
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: pawel.marszalek@eltron.pl
Pawel-Marszalek.png
Product Manager ds. techniki napędowej
inż. Damian Krinke
Tel.: +48 88 555 53 76
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: damian.krinke@eltron.pl
damian-krinke.png
Product Manager ds. przetworników położenia
mgr inż. Marek Zengteler
Tel.: +48 88 555 54 57
Tel.: +48 71 747 25 74
Faks: +48 71 344 11 41
E-mail: marek.zengteler@eltron.pl
Marek_Zengtler-2.PNG

Dział systemów wizyjnych i czytników kodów Cognex

Product Manager ds. systemów wizyjnych Cognex
mgr inż. Sylwester Chomiak
Tel.: +48 71 747 25 71
Tel.: +48 606 492 151
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: sylwester.chomiak@eltron.pl
123edwga4wrtfz.jpg
Product Manager ds. czytników kodów Cognex
Marcin Herudziński
Tel.: +48 71 747 25 72
Tel.: +48 608 412 612
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: marcin.herudzinski@eltron.pl
heru_head.png
Inżynier aplikacyjny ds. produktów Cognex
Szymon Marciniuk
Tel.: +48 71 747 25 68
Tel.: +48 691 990 577
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: szymon.marciniuk@eltron.pl
Szymon-Marciniuk.jpg
Inżynier aplikacyjny ds. produktów Cognex
mgr inż. Tomasz Szulc
Tel.: +48 71 747 25 70
Tel.: +48 885 554 470
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: tomasz.szulc@eltron.pl
Tomasz-Szulc_01.jpg
Inżynier sprzedaży ds. produktów Cognex
inż. Kamil Brud
Tel.: +48 71 747 25 73
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: kamil.brud@eltron.pl
Brud_Kamil_01.jpg
Inżynier sprzedaży ds. systemów wizyjnych Cognex - Polska Południowa
Aleksander Ciesielski
Tel.: +48 88 555 73 13
E-mail: aleksander.ciesielski@eltron.pl
anonim2.jpg
Inżynier sprzedaży ds. produktów Cognex - Polska Północna i Centralna
Michał Dwornicki
Tel.: +48 664 331 866
E-mail: michal.dwornicki@eltron.pl
tgfgvfdfeedssaswwer4566778uhhgt54edd.png

Dział ds. produktów DATALOGIC

Product Manager ds. produktów DATALOGIC
mgr inż. Piotr Baluta
Tel.: +48 71 747 25 69
Tel.: +48 664 331 669
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: piotr.baluta@eltron.pl
Piotr-Baluta_04.jpg
Inżynier sprzedaży ds. produktów DATALOGIC
Ireneusz Jankowski
Tel.: +48 71 747 25 75
Tel.: +48 885 555 459
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: ireneusz.jankowski@eltron.pl
irek_jankowski_fota_2.png

Dział Bezpieczeństwa Maszynowego

Product Manager ds. produktów Bezpieczeństwa Maszynowego
mgr inż. Karol Węgiełek
Tel.: +48 717 47 25 66
Tel.: +48 664 332 022
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: karol.wegielek@eltron.pl
Karol-Wegielek3.png
Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Maszynowego
mgr inż. Sebastian Remian
Tel.: +48 664 331 667
Faks: +48 22 639 86 56
E-mail: sebastian.remian@eltron.pl
asdfoijqeoihe442l_03.jpg
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Maszynowego
mgr inż. Krzysztof Podolec
Tel.: +48 88 555 53 77
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: krzysztof.podolec@eltron.pl
Krzysztof-Podole.jpg
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Maszynowego FS engineer (TÜV Rheinland)
mgr inż. Tomasz Waś
Tel.: +48 885 554 650
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: tomasz.was@eltron.pl
tomasz-was.png
Inżynier sprzedaży ds. produktów Bezpieczeństwa Maszynowego
inż. Kamil Brud
Tel.: +48 71 747 25 73
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: kamil.brud@eltron.pl
Brud_Kamil.jpg

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Podzespołów Elektronicznych

mgr inż. Maciej Kowalski
Tel.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: maciej.kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej.png
Artur Szumigaj
Tel.: +48 88 555 73 12
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: artur.szumigaj@eltron.pl
anonim2_01.jpg

Dział Automatyki - tel. +48 71 747 25 60

Kierownik Dział Automatyki
mgr Paweł Lasota
Tel.: +48 71 747 25 61
Tel.: +48 606 492 154
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: pawel.lasota@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsde3243223242423w32fssdawerqwrdwasddf34324dfsdffsd_01.png
Inżynier sprzedaży
mgr inż. Anna Podulka
Tel.: +48 71 747 25 62
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: anna.podulka@eltron.pl
123123sdcwefwfwr4we4r34.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
Maria Kuźniar
Tel.: +48 717 47 25 63
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: maria.kuzniar@eltron.pl
2323werd323ewdas.png
Specjalista ds. obsługi klienta
inż. Michał Guździoł
Tel.: +48 71 747 25 65
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: michal.guzdziol@eltron.pl
Michal_Guziol_2.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
Edyta Kopacka
Tel.: +48 71 747 25 64
Faks: +48 71 346 02 25
E-mail: edyta.kopacka@eltron.pl
edyta_kopacka_2.jpg

Dział Elektroniki - tel. kom. +48 664 331 720

Kierownik Działu Elektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: maciej.kowalski@eltron.pl
Maciej-Kowalski_01.png
Inżynier sprzedaży
mgr inż. Krzysztof Sobesto
Tel.: +48 71 747 25 22
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: krzysztof.sobesto@eltron.pl
Krzysztof-Sobesto-new.png
Inżynier sprzedaży
inż. Damian Zazula
Tel.: +48 71 747 25 23
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: damian.zazula@eltron.pl
Damian-Zazula.png
Specjalista ds. obsługi klienta
Bartłomiej Płatek
Tel.: +48 71 747 25 24
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: bartlomiej.platek@eltron.pl
bartlomiej-platek3x4.jpg

Dział Elektrotechniki - tel. kom. +48 664 332 089

Kierownik Działu Elektrotechniki
Marcin Zalewski
Tel.: +48 71 747 25 41
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: marcin.zalewski@eltron.pl
12erfvgghghty56gtgh.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
Agnieszka Ploska
Tel.: +48 71 747 25 42
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: agnieszka.ploska@eltron.pl
AP.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
mgr Paweł Morawski
Tel.: +48 71 747 25 47
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: pawel.morawski@eltron.pl
Pawel_Morawski.jpg
Specjalista ds. obsługi klienta
Julia Glasse
Tel.: +48 71 747 25 14
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: julia.glasse@eltron.pl
JG.png
Specjalista ds. obsługi klienta
inż. Anastazja Agafonova
Tel.: +48 71 747 25 43
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: anastazja.agafonova@eltron.pl
Anastazja_Agafonova2.jpg

Dyrektor ds. Administracyjnych - Współpraca z Mediami

Dyrektor ds. administracyjnych
mgr Teodor Sztandera
Tel.: +48 71 747 25 08
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: teodor.sztandera@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsdew32fsdf34324dfsdffsd.png

Dział Informatyki

Główny informatyk
mgr inż. Maciej Pyka
Tel.: +48 71 748 95 31
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: maciej.pyka@eltron.pl
asdwqe122321312dasFDsaFCsedfsda.png

Administracja Sklepu Internetowego

Administracja Sklepu Internetowego
Mateusz Klukas
Tel.: +48 71 747 25 35
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: mateusz.klukas@eltron.pl
mklukas_02.png
E-commerce Specialist
Andrzej Mazur
Tel.: +48 71 748 95 32
Faks: +48 71 343 96 64
E-mail: andrzej.mazur@eltron.pl
photo.jpg

Księgowość

Główna Księgowa
mgr inż. Anna Kochmańska
Tel.: +48 717 47 25 91
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: anna.kochmanska@eltron.pl
Anna-Kochmanska2.png
Renata Krzysztofik
Tel.: +48 71 747 25 93
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: renata.krzysztofik@eltron.pl
Renata-Krzysztofik2.png
Bogusława Padiasek
Tel.: +48 71 747 25 92
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: boguslawa.padiasek@eltron.pl
Boguslawa-Padiasek.png
Karolina Szymańska
Tel.: +48 71 747 25 94
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: karolina.szymanska@eltron.pl
karolina-szymanska-200.png

Dział Logistyki i Magazyn

Kierownik Działu Logistyki i Magazynu
Michał Gut
Tel.: +48 717 47 73 21
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: michal.gut@eltron.pl
dasasdweqq3213.jpg
Specjalista ds. Logistyki
Piotr Sawczyn
Tel.: +48 71 747 73 22
Faks: +48 71 346 02 27
E-mail: piotr.sawczyn@eltron.pl
132123dsaae3q32e4da_03.jpg

Magazynierzy

Jacek Kaźmierczak
Tel.: +48 71 747 73 03
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: jacek.kazmierczak@eltron.pl
ASDFASD324R32FQAF35TT53GGSAG.png
Aleksander Kuś
Tel.: +48 71 747 73 04
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: aleksander.kus@eltron.pl
SD3242RFW34T54WES5TGW5.png
Marcin Niełacny
Tel.: +48 71 747 73 06
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: marcin.nielacny@eltron.pl
fwsfw4242er3dew.png
Stanisław Czapla
Tel.: +48 71 747 73 05
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: stanislaw.czapla@eltron.pl
stach-male.png
Grzegorz Kowalczuk
Tel.: +48 71 757 73 07
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: grzegorz.kowalczuk@eltron.pl
grzegorz-male.png
Mateusz Zarucki
Tel.: +48 71 757 73 02
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: mateusz.zarucki@eltron.pl
Mateusz-Zarucki-2.jpg
Artur Wikło
Tel.: +48 71 747 73 01
Faks: +48 71 343 96 61
E-mail: artur.wiklo@eltron.pl
Artur_Wiklo.jpg

BIURO HANDLOWE WARSZAWA

 

05-120 Legionowo
ul. Reymonta 11

 

 

tel.:

+48 22 663 47 84

faks:

+48 22 639 86 56

 

 

Bogdan Wielechowski

Kierownik Biura handlowego Warszawa

tel.:+48 717 57 26 61
tel. kom.:+48 +48 725 724 100

Email: Bogdan.Wielechowski@eltron.pl

 

 

Arkadiusz Chełmiński

Inżynier sprzedaży Biuro handlowe Warszawa

tel.: +48 717 57 26 62

tel. kom.: +48 601 208 506

Email: Arkadiusz.Chelminski@eltron.pl

 

 

REGION 1 Wrocław

Tel. do biura:  +48 71 343 97 55
Infolinia pn-pt. 8.00-16.00

Faks: +48 71 343 96 64
Email: sklep@eltron.pl

REGION 2 Szczecin

mgr inż. Krzysztof Wierzbicki

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 331 903
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Wierzbicki@eltron.pl

REGION 3 Gdańsk

Mariusz Wyrzykowski

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 331 298
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Wyrzykowski@eltron.pl

REGION 4 Warszawa

mgr inż. Michał Cimochowski

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 028 428
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Michal.Cimochowski@eltron.pl

REGION 5 Rzeszów

Krzysztof Hanasiewicz

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 664 028 427
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Hanasiewicz@eltron.pl

REGION 6 Kraków

mgr inż. Piotr Międlarz

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 728 809 064
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Miedlarz@eltron.pl

REGION 7 Katowice

mgr inż. Piotr Nowakowski

Doradca techniczno-handlowy

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

 

 

Artur Wiechoczek

Doradca techniczno-handlowy

Tel. kom.: +48 691 990 578
Email:Artur.Wiechoczek@eltron.pl

REGION 8 Łódź

Mariusz Domagała

Doradca Techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 609 091 790
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Domagala@eltron.pl

REGION 9 Poznań

mgr inż. Karol Kubacki

Doradca techniczno-handlowy

 

Tel. kom.:  +48 662 063 833 
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Karol.Kubacki@eltron.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini