Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO


Złoty płatnik

Kontakt

W zależności od lokalizacji Państwa firmy prosimy kontaktować się z właściwym biurem naszej firmy. Klientów zagranicznych obsługuje każde biuro. Do Państwa dyspozycji pozostają także nasi doradcy techniczno-handlowi w regionach.

Biuro:

Centrala Wrocław

 

Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENTRALA WROCŁAW

CENTRALA WROCŁAW

ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 

Adres:

ul. Brodzka 10 B

54-103 Wrocław

 

Mapa dojazdowa

 

Napisz do nas

Zainwestowaliśmy w nowoczesną centralę telefoniczną. Każdy pracownik firmy  jest dostępny pod indywidualnym numerem.


Centrala

tel. +48 71 343 97 55

Zarząd

Prezes Zarządu
dr Frank Glasse
Tel. wew.: +48 71 747 25 03
Tel.: +48 604 955 143
Faks: +48 71 344 11 41
Email: Frank.Glasse@eltron.pl
23422rfewsfczf436trxg.png
Wiceprezes Zarządu                   Dyrektor ds. Sprzedaży
Jakub Glasse
Tel. wew.: +48 71 747 25 06
Tel.: +48 602 151 636
Faks: +48 71 344 11 41
Email: Jakub.Glasse@eltron.pl
dsa3214234dADsa.png

Sekretariat

Asystent Dyrektora
mgr Dorota Bratkowska
Tel. wew.: +48 71 747 25 02
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 344 11 41
Email: Dorota.Bratkowska@eltron.pl
fdsd12132e3erawdq23342dafa_01.png
Joanna Cychowska
Tel. wew.: +48 71 747 25 12
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Joanna.Cychowska@eltron.pl
joanna.cychowska2.jpeg
Julia Glasse
Tel. wew.: +48 71 747 25 14
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Julia.Glasse@eltron.pl
JG.png

Produkt Menadżer

Product Manager ds. systemów wizyjnych COGNEX
mgr inż. Sylwester Chomiak
Tel. wew.: +48 71 747 25 71
Tel.: +48 606 492 151
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Sylwester.Chomiak@eltron.pl
123edwga4wrtfz.jpg
Product Manager ds. czytników kodów COGNEX
Marcin Herudziński
Tel. wew.: +48 71 747 25 72
Tel.: +48 608 412 612
Email: marcin.herudzinski@eltron.pl
dsadsa213121231231221wsweqee23232323eawxd13e21qsdaxfafcqweewqe.png
Product Manager ds. obudów przemysłowych i energoelektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel. wew.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej_01.png
Product Manager ds. produktów dla Bezpieczeństwa maszynowego
mgr inż. Karol Węgiełek
Tel. wew.: +48 717 47 25 66
Tel.: +48 664 332 022
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Karol.Wegielek@eltron.pl
ffds32343fdsfds3243fsdfsd_02.png
Product Manager ds. oświetlenia przemysłowego WALDMANN
Marcin Mager
Tel. wew.: +48 71 747 25 67
Tel.: +48 664 332 040
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Marcin.Mager@eltron.pl
wedwsa324r234rewdsa4er234e3qdaw.png
Product Manager ds. produktów CARLO GAVAZZI, YASKAWA
inż. Tomasz Machowski
Tel. wew.: +48 71 747 25 45
Tel.: +48 664 331 126
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Tomasz.Machowski@eltron.pl
Tomasz-Machowski.jpg
Product Manager ds. produktów PHOENIX CONTACT
mgr inż. Paweł Marszałek
Tel. wew.: +48 71 747 25 44
Tel.: +48 664 331 419
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Pawel.Marszalek@eltron.pl
Pawel-Marszalek.png
Product Manager ds. produktów ELEKTRA, FLUKE, KNICK
mgr inż. Grzegorz Mikołajczyk
Tel. wew.: +48 717 47 25 46
Tel.: +48 664 332 102
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Grzegorz.Mikolajczyk@eltron.pl
Grzegorz-Mikolajczyk.jpg
Product Manager ds. produktów DATALOGIC, HENGSTLER
mgr inż. Piotr Baluta
Tel. wew.: +48 71 747 25 69
Tel.: +48 664 331 669
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Piotr.Baluta@eltron.pl
Piotr-Baluta.jpg

Dział Bezpieczeństwa Maszyn

Starszy specjalista ds. Bezpieczeństwa maszyn
mgr inż. Sebastian Remian
Tel.: +48 664 331 667
Faks: +48 22 639 86 56
Email: Sebastian.Remian@eltron.pl
asdfoijqeoihe442l.jpg

Inżynierowie Sprzedaży Cognex

Inżynier sprzedaży czujników wizyjnych i czytników kodów Cognex Polska Północna
Michał Dwornicki
Tel.: +48 664 331 866
Email: Michal.Dwornicki@eltron.pl
tgfgvfdfeedssaswwer4566778uhhgt54edd.png

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Podzespołów Elektronicznych

Kierownik Działu Elektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel. wew.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej.png

Dział Automatyki - tel. +48 606 911 920

Kierownik Działu Sprzedaży Automatyki
mgr Paweł Lasota
Tel. wew.: +48 71 747 25 61
Tel.: +48 606 492 154
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Pawel.Lasota@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsde3243223242423w32fssdawerqwrdwasddf34324dfsdffsd_01.png
mgr inż. Anna Podulka
Tel.: +48 71 747 25 62
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Anna.Podulka@eltron.pl
123123sdcwefwfwr4we4r34.jpg
Maria Kuźniar
Tel.: +48 717 47 25 63
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Maria.Kuzniar@eltron.pl
2323werd323ewdas.png
inż. Michał Guździoł
Tel.: +48 71 747 25 65
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Michal.Guzdziol@eltron.pl
Edyta Kopacka
Tel.: +48 71 747 25 64
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Edyta.Kopacka@eltron.pl
Product Manager ds. Produktów dla Bezpieczeństwa Maszynowego
mgr inż. Krzysztof Podolec
Tel.: +48 885 55 53 77
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Podolec@eltron.pl
Krzysztof-Podole.jpg
Inżynier Aplikacyjny d/s systemów wizyjnych i czytników kodów COGNEX
Szymon Marciniuk
Tel. wew.: +48 71 747 25 68
Tel.: +48 691 990 577
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Szymon.Marciniuk@eltron.pl
Szymon-Marciniuk.jpg
Inżynier Aplikacyjny
Tomasz Szulc
Tel. wew.: +48 71 747 25 70
Tel.: +48 885 554 470
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Tomasz.Szulc@eltron.pl
Tomasz-Szulc_01.jpg

Dział Elektroniki - tel. +48 664 331 720

Kierownik Działu Elektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel. wew.: +48 71 747 25 21
Tel.: +48 664 331 557
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Maciej-Kowalski_01.png
mgr inż. Krzysztof Sobesto
Tel.: +48 71 747 25 22
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Sobesto@eltron.pl
Krzysztof-SObesto.jpg
inż. Damian Zazula
Tel.: +48 71 747 25 23
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Damian.Zazula@eltron.pl
Damian-Zazula.png
Bartłomiej Płatek
Tel.: +48 71 747 25 24
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Bartlomiej.Platek@eltron.pl
bartlomiej-platek3x4.jpg

Dział Elektrotechniki - tel. +48 664 332 089

Kierownik Działu Elektrotechniki
Marcin Zalewski
Tel.: +48 71 747 25 41
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Marcin.Zalewski@eltron.pl
12erfvgghghty56gtgh.jpg
Agnieszka Ploska
Tel.: +48 71 747 25 42
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Agnieszka.Ploska@eltron.pl
AP.jpg
Ewa Fiust
Tel.: +48 71 747 25 43
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Ewa.Fiust@eltron.pl

Dyrektor ds. Administracyjnych - Współpraca z Mediami

mgr Teodor Sztandera
Tel.: +48 71 747 25 08
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Teodor.Sztandera@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsdew32fsdf34324dfsdffsd.png

Dział Informatyki

mgr inż. Maciej Pyka
Tel.: +48 71 748 95 31
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Maciej.Pyka@eltron.pl
asdwqe122321312dasFDsaFCsedfsda.png

Administracja Sklepu Internetowego

Mateusz Klukas
Tel.: +48 71 747 25 35
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mateusz.Klukas@eltron.pl
mklukas_02.png
Andrzej Mazur
Tel.: +48 71 748 95 32
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Andrzej.Mazur@eltron.pl
photo.jpg

Księgowość

mgr inż. Anna Kochmańska
Tel.: +48 717 47 25 91
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Anna.Kochmanska@eltron.pl
Anna-Kochmanska2.png
Renata Krzysztofik
Tel.: +48 71 747 25 93
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Renata.Krzysztofik@eltron.pl
Renata-Krzysztofik2.png
Bogusława Padiasek
Tel.: +48 71 747 25 92
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Boguslawa.Padiasek@eltron.pl
Boguslawa-Padiasek.png
Karolina Szymańska
Tel.: +48 71 747 25 94
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Karolina.Szymanska@eltron.pl
karolina-szymanska-200.png

Dział Logistyki

Michał Gut
Tel.: +48 717 47 73 21
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Michal.Gut@eltron.pl
dasasdweqq3213.jpg
Piotr Sawczyn
Tel.: +48 71 747 73 22
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Piotr.Sawczyn@eltron.pl
132123dsaae3q32e4da_03.jpg

Magazyn

Kazimierz Kotowicz
Tel.: +48 71 747 73 01
Email: Kazimierz.Kotowicz@eltron.pl
SAD32423RFWA4RFA342AF.png
Jacek Kaźmierczak
Tel.: +48 71 747 73 03
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Jacek.Kazmierczak@eltron.pl
ASDFASD324R32FQAF35TT53GGSAG.png
Aleksander Kuś
Tel.: +48 71 747 73 04
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Aleksander.Kus@eltron.pl
SD3242RFW34T54WES5TGW5.png
Teresa Kotowicz
Tel.: +48 717 47 73 01
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Teresa.Kotowicz@eltron.pl
D32423RFDWEQ24RQ34QRW.png
Marek Sikorski
Tel.: +48 71 747 73 07
Email: Marek.Sikorski@eltron.pl
SDA3242RTGF23W5TTTTTW.png
Marcin Niełacny
Tel.: +48 71 747 73 06
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Marcin.Nielacny@eltron.pl
fwsfw4242er3dew.png
Stanisław Czapla
Tel.: +48 71 747 73 05
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Stanislaw.Czapla@eltron.pl
anonim3.jpg
Grzegorz Kowalczuk
Tel.: +48 71 757 73 07
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Grzegorz.Kowalczuk@eltron.pl
anonim3_01.jpg
Mateusz Zarucki
Tel.: +48 71 757 73 02
Faks: +48 71 343 96 61
anonim3_02.jpg

BIURO HANDLOWE WARSZAWA

 

05-120 Legionowo
ul. Reymonta 11

 

 

tel.:

+48 22 663 47 84

faks:

+48 22 639 86 56

 

 

Bogdan Wielechowski

Kierownik biura

tel.:

+48  717 57 26 61

Email: Bogdan.Wielechowski@eltron.pl

 

 

Arkadiusz Chełmiński

tel.: +48 717 57 26 62

Email: Arkadiusz.Chelminski@eltron.pl

 

 

REGION 1 Wrocław

Jarosław Borowski

 

 

Tel. do biura:  +48 71 343 97 55
Infolinia pn-pt. 8.00-16.00

Tel. kom.:  +48 664 331 656
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Jaroslaw.Borowski@eltron.pl

REGION 2 Szczecin

mgr inż. Krzysztof Wierzbicki

 

 

Tel. kom.:  +48 664 331 903
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Wierzbicki@eltron.pl

REGION 3 Gdańsk

Mariusz Wyrzykowski

 

 

Tel. kom.:  +48 664 331 298
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Wyrzykowski@eltron.pl

REGION 4 Warszawa

mgr inż. Michał Cimochowski

 

 

Tel. kom.:  +48 664 028 428
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Michal.Cimochowski@eltron.pl

REGION 5 Rzeszów

Krzysztof Hanasiewicz

 

 

Tel. kom.:  +48 664 028 427
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Hanasiewicz@eltron.pl

REGION 6 Kraków

mgr inż. Piotr Międlarz

 

 

Tel. kom.:  +48 728 809 064
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Miedlarz@eltron.pl

REGION 7 Katowice

mgr inż. Piotr Nowakowski

 

 

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

REGION 8 Łódź

Mariusz Domagała

 

 

Tel. kom.:  +48 609 091 790
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Domagala@eltron.pl

REGION 9 Poznań

mgr inż. Karol Kubacki

 

 

Tel. kom.:  +48 662 063 833 
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Karol.Kubacki@eltron.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini