Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Kontakt

W zależności od lokalizacji Państwa firmy prosimy kontaktować się z właściwym biurem naszej firmy. Klientów zagranicznych obsługuje każde biuro. Do Państwa dyspozycji pozostają także nasi doradcy techniczno-handlowi w regionach.

Biuro:

Centrala Wrocław

 

Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENTRALA WROCŁAW

CENTRALA WROCŁAW

Plac Wolności 7B
50-071 Wrocław

 

Mapa dojazdowa

 

Napisz do nas

Po wybraniu numeru centrali proszę po pierwszym sygnał wybrać tonowo numer wewnętrzny lub poczekać na zgłoszenie się operatora.


CENTRALA

tel. +48 71 343 97 55        

tel. +48 71 344 25 32

WŁAŚCICIEL, DYREKTOR
dr Frank Glasse
Tel. wew.: 313
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 344 11 41
Email: Frank.Glasse@eltron.pl
23422rfewsfczf436trxg.png
ASYSTENT DYREKTORA
mgr Dorota Bratkowska
Tel. wew.: 313
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 344 11 41
Email: Dorota.Bratkowska@eltron.pl
fdsd12132e3erawdq23342dafa_01.png
SEKRETARIAT
Joanna Cychowska
Tel. wew.: 301
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Joanna.Cychowska@eltron.pl
joanna.cychowska2.jpeg
SEKRETARIAT
Julia Glasse
Tel. wew.: 304
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 61
Email: Julia.Glasse@eltron.pl
JG.png
DYREKTOR ds. SPRZEDAŻY
Jakub Glasse
Tel. wew.: 312
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Jakub.Glasse@eltron.pl
dsa3214234dADsa.png

Product Management

Product Manager ds. systemów wizyjnych Cognex
mgr inż. Sylwester Chomiak
Tel.: +48 606 492 151
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Sylwester.Chomiak@eltron.pl
123edwga4wrtfz.jpg
Product Manager ds. czytników kodów Cognex
Marcin Herudziński
Tel.: +48 608 412 612
Faks: +48 71 343 96 64
Email: marcin.herudzinski@eltron.pl
dsadsa213121231231221wsweqee23232323eawxd13e21qsdaxfafcqweewqe.png
Product Manager ds. obudów przemysłowych i energoelektroniki
mgr inż. Maciej Kowalski
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej_01.png
Product Manager ds. produktów dla Bezpieczeństwa maszynowego
mgr inż. Karol Węgiełek
Tel.: +48 664 332 022
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Karol.Wegielek@eltron.pl
ffds32343fdsfds3243fsdfsd.png
Product Manager ds. oświetlenia przemysłowego WALDMANN
Marcin Mager
Tel.: +48 664 332 040
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Marcin.Mager@eltron.pl
wedwsa324r234rewdsa4er234e3qdaw.png
Inżynier sprzedaży czujników wizyjnych i czytników kodów Cognex Polska Południowa
Inż. Paweł Oleksiak
Tel.: +48 664 331 242
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Pawel.Oleksiak@Eltron.pl
Pawe-Oleksiak.JPG
Product Manager ds. produktów CARLO GAVAZZI, YASKAWA
inż. Tomasz Machowski
Tel.: +48 664 331 126
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Tomasz.Machowski@eltron.pl
Tomasz-Machowski.jpg
Product Manager ds. produktów PHOENIX CONTACT
mgr inż. Paweł Marszałek
Tel.: +48 664 331 419
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Pawel.Marszalek@eltron.pl
Pawel-Marszalek.png
Product Manager ds. produktów ELEKTRA, FLUKE, KNICK
mgr inż. Grzegorz Mikołajczyk
Tel.: +48 664 332 102
Faks: 48 71 343 96 64
Email: Grzegorz.Mikolajczyk@eltron.pl
Grzegorz-Mikolajczyk.jpg
Product Manager ds. produktów DATALOGIC, HENGSTLER
mgr inż. Piotr Baluta
Tel.: +48 664 331 669
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Piotr.Baluta@eltron.pl
Piotr-Baluta.jpg

DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA MASZYN - faks+48 22 639 86 56

Starszy specjalista ds. Bezpieczeństwa maszyn
mgr inż. Sebastian Remian
Tel.: +48 664 331 667
Faks: +48 22 639 86 56
Email: Sebastian.Remian@eltron.pl
asdfoijqeoihe442l.jpg

INŻYNIEROWIE SPRZEDAŻY COGNEX - faks +48 71 346 02 25

Inżynier sprzedaży czujników wizyjnych i czytników kodów Cognex Polska Północna
Michał Dwornicki
Tel.: +48 664 331 866
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Michal.Dwornicki@eltron.pl
tgfgvfdfeedssaswwer4566778uhhgt54edd.png

Dział Automatyki

mgr inż. Bogdan Partyka
Tel. wew.: 361
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Bogdan.Partyka@eltron.pl
231fweeeeeeeeeee3421.png
mgr Paweł Lasota
Tel. wew.: 363
Tel.: +48 606 492 154
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Pawel.Lasota@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsde3243223242423w32fssdawerqwrdwasddf34324dfsdffsd_01.png
mgr inż. Anna Podulka
Tel. wew.: 364
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Anna.Podulka@eltron.pl
123123sdcwefwfwr4we4r34.jpg
Maria Kuźniar
Tel. wew.: 366
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 25
Email: Maria.Kuzniar@eltron.pl
2323werd323ewdas.png

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Podzespołów Elektronicznych

mgr inż. Maciej Kowalski
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Kowalski_Maciej.png

Dział Elektroniki - tel. +48 664 331 720

mgr inż. Maciej Kowalski
Tel. wew.: 322
Tel.: +48 664 331 557
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Maciej.Kowalski@eltron.pl
Maciej-Kowalski_01.png
mgr inż. Krzysztof Sobesto
Tel. wew.: 321
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Sobesto@eltron.pl
Krzysztof-SObesto.jpg
Damian.Zazula
inż. Damian Zazula
Tel. wew.: 324
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Damian.Zazula@eltron.pl
Damian-Zazula.png
mgr Aleksandra Wysocka
Tel. wew.: 325
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Aleksandra.Wysocka@eltron.pl
Aleksandra-Wysocka.png

Dział Elektrotechniki - tel. +48 664 332 089

Marcin Zalewski
Tel. wew.: 351
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Marcin.Zalewski@eltron.pl
12erfvgghghty56gtgh.jpg
Agnieszka Ploska
Tel. wew.: 352
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Agnieszka.Ploska@eltron.pl
AP.jpg
Ewa Fiust
Tel. wew.: 359
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Ewa.Fiust@eltron.pl

Dyrektor ds. Administracyjnych - Współpraca z Mediami

mgr Teodor Sztandera
Tel. wew.: 314
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Teodor.Sztandera@eltron.pl
23123fdsfsdsdsadsdew32fsdf34324dfsdffsd.png

Dział Informatyki

mgr inż. Maciej Pyka
Tel. wew.: 341
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Maciej.Pyka@eltron.pl
asdwqe122321312dasFDsaFCsedfsda.png

Administracja Sklepu Internetowego

Mateusz Klukas
Tel. wew.: 342
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Mateusz.Klukas@eltron.pl
mklukas_02.png
Andrzej Mazur
Tel. wew.: 342
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Andrzej.Mazur@eltron.pl
photo.jpg

Księgowość

mgr inż. Anna Kochmańska
Tel. wew.: 331
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Anna.Kochmanska@eltron.pl
098342u89o12ou231jk312jk321jk321jki321jk321jk21j21jk21jk21sdfad.png
Renata Krzysztofik
Tel. wew.: 333
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Renata.Krzysztofik@eltron.pl
qdr3ui2hrqrj32u4g2uiedbh32iuehr.png
Bogusława Padiasek
Tel. wew.: 332
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Boguslawa.Padiasek@eltron.pl
dsadsa213121231231221wseawxd13e21qsdaxfafcqweewqe.png
Karolina Szymańska
Tel. wew.: 333
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: 71 346 02 27
Email: karolina.szymanska@eltron.pl
karolina-szymanska-200.png

Dział Logistyki

Piotr Sawczyn
Tel. wew.: 371
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Piotr.Sawczyn@eltron.pl
132123dsaae3q32e4da.jpg
Michał Gut
Tel. wew.: 372
Tel.: +48 71 343 97 55
Faks: +48 71 346 02 27
Email: Michal.Gut@eltron.pl
dasasdweqq3213.jpg

MAGAZYN

Kazimierz Kotowicz
Tel. wew.: 413
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Kazimierz.Kotowicz@eltron.pl
SAD32423RFWA4RFA342AF.png
Jacek Kaźmierczak
Tel. wew.: 411
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Jacek.Kazmierczak@eltron.pl
ASDFASD324R32FQAF35TT53GGSAG.png
Aleksander Kuś
Tel. wew.: 414
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Aleksander.Kus@eltron.pl
SD3242RFW34T54WES5TGW5.png
Teresa Kotowicz
Tel. wew.: 412
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Teresa.Kotowicz@eltron.pl
D32423RFDWEQ24RQ34QRW.png
Marek Sikorski
Tel. wew.: 414
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Marek.Sikorski@eltron.pl
SDA3242RTGF23W5TTTTTW.png
Marcin Niełacny
Tel. wew.: 414
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Marcin.Nielacny@eltron.pl
fwsfw4242er3dew.png
Mikołaj Wolak
Tel. wew.: 414
Tel.: +48 71 343 97 55
Email: Mikolaj.Wolak@eltron.pl

BIURO HANDLOWE WARSZAWA

 

05-120 Legionowo
ul. Reymonta 11

 

 

tel.:

+48 22 663 47 84
+48 22 832 47 68

faks:

+48 22 639 86 56

 

 

Bogdan Wielechowski

Email: Bogdan.Wielechowski@eltron.pl

 

 

Arkadiusz Chełmiński

Email: Arkadiusz.Chelminski@eltron.pl

 

 

REGION 1 Wrocław

Jarosław Borowski

 

 

Tel. kom.:  +48 664 331 656
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Jaroslaw.Borowski@eltron.pl

REGION 2 Szczecin

mgr inż. Krzysztof Wierzbicki

 

 

Tel. kom.:  +48 664 331 903
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Wierzbicki@eltron.pl

REGION 3 Gdańsk

Mariusz Wyrzykowski

 

 

Tel. kom.:  +48 664 331 298
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Mariusz.Wyrzykowski@eltron.pl

REGION 4 Warszawa

mgr inż. Michał Cimochowski

 

 

Tel. kom.:  +48 664 028 428
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Michal.Cimochowski@eltron.pl

REGION 5 Rzeszów

Krzysztof Hanasiewicz

 

 

Tel. kom.:  +48 664 028 427
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Krzysztof.Hanasiewicz@eltron.pl

REGION 6 Kraków

mgr inż. Piotr Nowakowski

 

 

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

REGION 7 Katowice

mgr inż. Piotr Nowakowski

 

 

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

REGION 8 Łódź

mgr inż. Piotr Nowakowski

 

 

Tel. kom.:  +48 668 179 442
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Piotr.Nowakowski@eltron.pl

REGION 9 Poznań

mgr inż. Karol Kubacki

 

 

Tel. kom.:  +48 662 063 833 
Faks: +48 71 343 96 64
Email: Karol.Kubacki@eltron.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini