Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Kariera

Oferty Pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na następujące stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ofertami:

Specjalista ds. Doradztwa Technicznego - woj. mazowieckie

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Doradztwa Technicznego - woj. mazowieckie

Zakres obowiązków

  • praca w terenie (wizyty u klientów)
  • realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze działania
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
  • organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami
  • prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami
  • doradztwo techniczne
  • kompleksowa obsługa klientów
  • utrzymywanie kontaktu z Dostawcami
  • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

Profil kandydata

  • wykształcenie: wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • doświadczenie: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • języki obce: dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obsługa komputera: znajomość programów MS Office
  • prawo jazdy: prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia: Zgodne z wykształceniem
  • cechy osobowościowe: gotowość do uczenia się

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia
  • Pakiet medyczny
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Wprowadzenie do stanowiska
  • Wsparcie w procesie wdrożenia do stanowiska
  • Liczne szkolenia techniczne, produktowe i z obszaru kompetencji miękkich
  • Przyjazną atmosferę pracy

Miejsce zatrudnienia

Wrocław ulica Brodzka 10 B, miejsce pracy w terenie w oparciu o miejsce zamieszkania.

Oferty z dopiskiem "Specjalista ds. Doradztwa Technicznego mazowieckie" proszę kierować na adres:

Eltron 54-103 Wrocław Brodzka 10B

telefon +48 71 343 97 55

www.eltron.pl

rekrutacja@eltron.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja