Wyszukaj na stronie

Newsletter

Dopisz się do naszego newsletter'a. Wiedz pierwszy o nowościach na rynku! Zobacz nasz aktualny newsletter!

Sklep Eltron

Certyfikat ISO

Złoty płatnik

Automatec

Firma istnieje na rynku od ponad 12 lat. Od samego początku istnienia istotą jej działania było konstruowanie maszyn. W firmie Automatec aktualnie pracują 54 osoby z czego 25 z wyższym wykształceniem.

 

Przez długi czas firma projektowała i dostarczała maszyny głównie dla przemysłu kosmetycznego. Z czasem jednak otwierała się także na inne gałęzie przemysłu. Aktualnie maszyny skonstruowane przez inżynierów z firmy Automatec pracują w branżach: medycznej, kosmetycznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive, spożywczej.

 

Obecnie Automatec Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie konstruowania, montażu i uruchamiania maszyn i urządzeń. Dysponujemy kadrą i zapleczem pozwalającym na kompleksową realizację projektów co ma szczególne znaczenie przy wdrażaniu nowych produktów i innowacyjnych technologii. Projektujemy całe linie technologiczne jak również mniejsze maszyny przeznaczone do realizacji konkretnych zadań. Integrujemy nowoczesne rozwiązania w postaci robotów i systemów wizyjnych do istniejących ciągów produkcyjnych zwiększając ich elastyczność i efektywność. Maszyny i urządzenia budujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi normami.


Kontakt:
Automatec Sp. z o.o.ul. Esperantystów 50, 59-800 Lubań
NIP: 613-14-61-319 KRS: 0000124522tel. (0-75) 721-33-29
www.automatec.ple-mail: office@automatec.pl

Produkty Zawartość strony Pliki

Dystrybucja

© 2015 by ELTRON

Created by Webini